Seligman drugi u Dohi

Tel: 031 213 538 / Fax: 031 213 537

Vijesti

Ožujak 29, 2016

Član Gimnastičkog drušva Osijek Žito Robert Seligman osvojio je drugo mjesto u finalu u vježbi na konju s hvataljkama na drugom Challenge cupu sezone koji se održava u katarskoj Dohi.

Nakon što je zbog ozljede ramena propustio prvi Challenge cup sezone u Bakuu, Seligman je u Dohi prikazao dvije vrlo dobre vježbe. U kvalifikacijama je osvojio prvo mjesto s ocjenom 15.350, da bi u finalu bio još jednom na visokoj razini te s ocjenom 15.300 osvojio drugo mjesto. Zlato je pripalo Armencu Harutyunu Merdinyanu koji je dobio ocjenu 15.675, dok su treće mjesto podijelili su Aerbajdžanac Oleg Stepko i Slovenac Sašo Bertoncelj, koji su dobili ocjenu 15.000.

- Jako sam zadovoljan i s nastupom u kvalifikacijama dan ranije, kao i ovim finalnim. Ovo je samo nastavak niza odličnih nastupa još od prošle godine. Ovo je stvarno fantastičan početak sezone za mene, ali tek dobar trening uoči Svjetskog kupa u Osijeku i Europskog prvenstva u Bernu - rekao je Seligman.

Za više informacija o Školi gimnastike za najmlađe, programima treniranja te organizaciji sportskih rođendana, posjetite službenu Internet stranicu Gimnastičkog društva Osijek – Žita – www.gdosijek.hr.