Raspored treninga GD Osijek

 Tel: 031 213 538, Fax: 031 213 537

Raspored treninga

Raspored treninga

Najnoviju PDF verziju rasporeda za školsku godinu 2019./2020. (od 1.6.2020.) preuzmite OVDJE.

Iz izbornika izaberite program za koji želite vidjeti raspored (školska godina 2019./2020.).

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
08:00
Gym Cycling 1
08:00
08:50
Gym Cycling 1
08:00
08:50
09:00
Roditelji i bebe 7
(18 - 36 mjeseci)
09:00
09:45
10:00
Golden Age Gym Body 3
10:00
10:50

Golden Age Gym Body 4
10:00
10:50
Roditelji i bebe 3
(18 - 36 mjeseci)
10:00
10:45

Golden Age Gym Body 1
10:00
10:50
Golden Age Gym Body 4
10:00
00:00

Golden Age Gym Body 3
10:00
10:50
Roditelji i bebe 3
18 - 36 mjeseci
10:00
10:45

Golden Age Gym Body 1
10:00
10:50
Gym Body 13
10:20
11:10

Predškolci 6
(5-7 godina)
10:20
11:10

Gym Dance 4
(gimnastika 4-6 godina)
10:20
11:10

Predškolci 5
(5-7 godina)
10:20
11:10

Roditelji i bebe 8
10:30
11:15

Gym Dance 5
(gimnastika 1.-4. razreda)
11:40
12:30

Školarci 1
(1. - 4. razred)
11:40
12:30

Početnica 8
11:40
12:30

Početnica 3
11:40
12:30

Školarci 4
(1. - 4. razred)
11:40
12:30
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Početnica 1
(3-4 godine)
16:30
17:20

Predškolci 1
(5-7 godina)
16:30
17:20

Početnica 2
(3 i 4 godine)
17:50
18:40

Gym Body 2 i 3
17:50
18:40

Mlađi predškolci 1
(4-5 godina)
17:50
18:40

Basic Gym 1
17:50
18:40
Roditelji i bebe 4
(18 - 36 mjeseci)
16:30
17:15

Basic Gym 2
16:30
17:20

Predškolci 2
(5-7 godina)
16:30
17:20

Predškolci 3
(5-7 godina)
16:30
17:20

Prenatal Gym 2
16:30
17:20

Gym Cycling 4
17:50
18:40

Početnica 4
(3-4 godine)
17:50
18:40

Gym Body 7 i 8
17:50
18:40

Senior Gym Body 1
17:50
18:40

Predškolci 4
(5-7 godina)
17:50
18:40
Roditelji i bebe 9
VELIKA DVORANA
16:30
17:15

Roditelji i bebe 5
(18 - 36 mjeseci)
16:30
17:15

Roditelji i bebe 6
(18 - 36 mjeseci)
17:50
18:35

Predškolci 5
(5-7 godina)
17:50
18:40

Gym Body 13
17:50
18:40

Predškolci 6
(5-7 godina)
17:50
18:40
Početnica 1
(3-4 godine)
16:30
17:20

Predškolci 1
(5-7 godina)
16:30
17:20

Mlađi predškolci 1
(4-5 godina)
17:50
18:40

Basic Gym 1
17:50
18:40

Početnica 2
(3 i 4 godine)
17:50
18:40

Gym Body 2 i 3
17:50
18:40
Roditelji i bebe 4
(18 - 36 mjeseci)
16:30
17:15

Predškolci 2
(5-7 godina)
16:30
17:20

Prenatal Gym 2
16:30
17:20

Predškolci 3
(5-7 godina)
16:30
17:20

Basic Gym 2
16:30
17:20

Početnica 4
(3-4 godine)
17:50
18:40

Predškolci 4
(5-7 godina)
17:50
18:40

Senior Gym Body 1
17:50
18:40

Gym Body 7 i 8
17:50
18:40

Gym Cycling 4
17:50
18:40
17:00
18:00
19:00
Školarci 2, Školarci 2*
(1. - 4. razred)
19:00
20:00

Početnica 6
19:10
20:00

Gym Body 4
19:10
20:00

Gym Cycling 3
19:10
20:00
Početnica 7
19:10
20:00

Školarci 3
(1.-4. razred)
19:10
20:00

Gym Cycling 5
19:10
20:00

Gym Body 9
19:10
20:00
Gym Dance 4
(ples 4-6 godina)
19:10
20:00

Početnica 3
19:10
20:00

Gym Dance 2-6
(ples 1.-4. razred)
19:10
20:00

Početnica 8
19:10
20:00

Školarci 4
(1. - 4. razred)
19:10
20:00

Gym Body 14
19:10
20:00

Gym Dance 5
(ples 1.-4. razreda)
19:10
20:00

Školarci 1
(1. - 4. razred)
19:10
20:00
Gym Cycling 3
19:10
20:00

Početnica 6
19:10
20:00

Školarci 2, Školarci 2*
(1. - 4. razred)
19:10
20:00

Gym Body 4
19:10
20:00
Gym Dance 2-6
(gimnastika 1.-4. razred)
19:10
20:00

Početnica 7
19:10
20:00

Gym Body 9
19:10
20:00

Gym Cycling 5
19:10
20:00

Školarci 3
(1.-4. razred)
19:10
20:00
20:00
Junior Gym Body 2
(5. - 8. razred)
20:30
21:20

Acro Gym Body 1
20:30
21:20

Gym Body 5
20:30
21:20

Junior Gym Body 1
(5. - 8. razred)
20:30
21:20

Teen Gym Body
(8. razred i srednja škola)
20:30
21:20
Teen Gym Body
(8. razred i srednja škola)
20:30
21:20

Acro Gym Body 1
20:30
21:20

Gym Body 5
20:30
21:20

Junior Gym Body 1
(5. - 8. razred)
20:30
21:20

Junior Gym Body 2
(5. - 8. razred)
20:30
21:20
21:00
22:00
23:00

Ponedjeljak

  • Gym Cycling 1
    08:00 - 08:50
  • Golden Age Gym Body 3
    10:00 - 10:50
  • Golden Age Gym Body 4
    10:00 - 10:50
  • Početnica 1
    16:30 - 17:20
  • Predškolci 1
    16:30 - 17:20
  • Početnica 2
    17:50 - 18:40
  • Gym Body 2 i 3
    17:50 - 18:40
  • Mlađi predškolci 1
    17:50 - 18:40
  • Basic Gym 1
    17:50 - 18:40
  • Školarci 2, Školarci 2*
    19:00 - 20:00
  • Početnica 6
    19:10 - 20:00
  • Gym Body 4
    19:10 - 20:00
  • Gym Cycling 3
    19:10 - 20:00
  • Junior Gym Body 2
    20:30 - 21:20
  • Acro Gym Body 1
    20:30 - 21:20
  • Gym Body 5
    20:30 - 21:20
  • Junior Gym Body 1
    20:30 - 21:20
  • Teen Gym Body
    20:30 - 21:20

Utorak

  • Roditelji i bebe 3
    10:00 - 10:45
  • Golden Age Gym Body 1
    10:00 - 10:50
  • Roditelji i bebe 4
    16:30 - 17:15
  • Basic Gym 2
    16:30 - 17:20
  • Predškolci 2
    16:30 - 17:20
  • Predškolci 3
    16:30 - 17:20
  • Prenatal Gym 2
    16:30 - 17:20
  • Gym Cycling 4
    17:50 - 18:40
  • Početnica 4
    17:50 - 18:40
  • Gym Body 7 i 8
    17:50 - 18:40
  • Senior Gym Body 1
    17:50 - 18:40
  • Predškolci 4
    17:50 - 18:40
  • Početnica 7
    19:10 - 20:00
  • Školarci 3
    19:10 - 20:00
  • Gym Cycling 5
    19:10 - 20:00
  • Gym Body 9
    19:10 - 20:00

Srijeda

  • Roditelji i bebe 9
    16:30 - 17:15
  • Roditelji i bebe 5
    16:30 - 17:15
  • Roditelji i bebe 6
    17:50 - 18:35
  • Predškolci 5
    17:50 - 18:40
  • Gym Body 13
    17:50 - 18:40
  • Predškolci 6
    17:50 - 18:40
  • Gym Dance 4
    19:10 - 20:00
  • Početnica 3
    19:10 - 20:00
  • Gym Dance 2-6
    19:10 - 20:00
  • Početnica 8
    19:10 - 20:00
  • Školarci 4
    19:10 - 20:00
  • Gym Body 14
    19:10 - 20:00
  • Gym Dance 5
    19:10 - 20:00
  • Školarci 1
    19:10 - 20:00

Četvrtak

  • Gym Cycling 1
    08:00 - 08:50
  • Golden Age Gym Body 4
    10:00 - 00:00
  • Golden Age Gym Body 3
    10:00 - 10:50
  • Početnica 1
    16:30 - 17:20
  • Predškolci 1
    16:30 - 17:20
  • Mlađi predškolci 1
    17:50 - 18:40
  • Basic Gym 1
    17:50 - 18:40
  • Početnica 2
    17:50 - 18:40
  • Gym Body 2 i 3
    17:50 - 18:40
  • Gym Cycling 3
    19:10 - 20:00
  • Početnica 6
    19:10 - 20:00
  • Školarci 2, Školarci 2*
    19:10 - 20:00
  • Gym Body 4
    19:10 - 20:00
  • Teen Gym Body
    20:30 - 21:20
  • Acro Gym Body 1
    20:30 - 21:20
  • Gym Body 5
    20:30 - 21:20
  • Junior Gym Body 1
    20:30 - 21:20
  • Junior Gym Body 2
    20:30 - 21:20

Petak

  • Roditelji i bebe 3
    10:00 - 10:45
  • Golden Age Gym Body 1
    10:00 - 10:50
  • Roditelji i bebe 4
    16:30 - 17:15
  • Predškolci 2
    16:30 - 17:20
  • Prenatal Gym 2
    16:30 - 17:20
  • Predškolci 3
    16:30 - 17:20
  • Basic Gym 2
    16:30 - 17:20
  • Početnica 4
    17:50 - 18:40
  • Predškolci 4
    17:50 - 18:40
  • Senior Gym Body 1
    17:50 - 18:40
  • Gym Body 7 i 8
    17:50 - 18:40
  • Gym Cycling 4
    17:50 - 18:40
  • Gym Dance 2-6
    19:10 - 20:00
  • Početnica 7
    19:10 - 20:00
  • Gym Body 9
    19:10 - 20:00
  • Gym Cycling 5
    19:10 - 20:00
  • Školarci 3
    19:10 - 20:00

Subota

  • Roditelji i bebe 7
    09:00 - 09:45
  • Gym Body 13
    10:20 - 11:10
  • Predškolci 6
    10:20 - 11:10
  • Gym Dance 4
    10:20 - 11:10
  • Predškolci 5
    10:20 - 11:10
  • Roditelji i bebe 8
    10:30 - 11:15
  • Gym Dance 5
    11:40 - 12:30
  • Školarci 1
    11:40 - 12:30
  • Početnica 8
    11:40 - 12:30
  • Početnica 3
    11:40 - 12:30
  • Školarci 4
    11:40 - 12:30
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
16:00
Prenatal Gym 2
16:30
17:20
Prenatal Gym 2
16:30
17:20
17:00

Utorak

  • Prenatal Gym 2
    16:30 - 17:20

Petak

  • Prenatal Gym 2
    16:30 - 17:20
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
09:00
Roditelji i bebe 7
(18 - 36 mjeseci)
09:00
09:45
10:00
Roditelji i bebe 3
(18 - 36 mjeseci)
10:00
10:45
Roditelji i bebe 3
18 - 36 mjeseci
10:00
10:45
Roditelji i bebe 8
10:30
11:15
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Roditelji i bebe 4
(18 - 36 mjeseci)
16:30
17:15
Roditelji i bebe 9
VELIKA DVORANA
16:30
17:15

Roditelji i bebe 5
(18 - 36 mjeseci)
16:30
17:15

Roditelji i bebe 6
(18 - 36 mjeseci)
17:50
18:35
Roditelji i bebe 4
(18 - 36 mjeseci)
16:30
17:15
17:00
18:00

Utorak

  • Roditelji i bebe 3
    10:00 - 10:45
  • Roditelji i bebe 4
    16:30 - 17:15

Srijeda

  • Roditelji i bebe 9
    16:30 - 17:15
  • Roditelji i bebe 5
    16:30 - 17:15
  • Roditelji i bebe 6
    17:50 - 18:35

Petak

  • Roditelji i bebe 3
    10:00 - 10:45
  • Roditelji i bebe 4
    16:30 - 17:15

Subota

  • Roditelji i bebe 7
    09:00 - 09:45
  • Roditelji i bebe 8
    10:30 - 11:15
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
11:00
Početnica 8
11:40
12:30

Početnica 3
11:40
12:30
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Početnica 1
(3-4 godine)
16:30
17:20

Početnica 2
(3 i 4 godine)
17:50
18:40
Početnica 1
(3-4 godine)
16:30
17:20

Početnica 2
(3 i 4 godine)
17:50
18:40
17:00
Početnica 4
(3-4 godine)
17:50
18:40
Početnica 4
(3-4 godine)
17:50
18:40
18:00
19:00
Početnica 6
19:10
20:00
Početnica 7
19:10
20:00
Početnica 3
19:10
20:00

Početnica 8
19:10
20:00
Početnica 6
19:10
20:00
Početnica 7
19:10
20:00

Ponedjeljak

  • Početnica 1
    16:30 - 17:20
  • Početnica 2
    17:50 - 18:40
  • Početnica 6
    19:10 - 20:00

Utorak

  • Početnica 4
    17:50 - 18:40
  • Početnica 7
    19:10 - 20:00

Srijeda

  • Početnica 3
    19:10 - 20:00
  • Početnica 8
    19:10 - 20:00

Četvrtak

  • Početnica 1
    16:30 - 17:20
  • Početnica 2
    17:50 - 18:40
  • Početnica 6
    19:10 - 20:00

Petak

  • Početnica 4
    17:50 - 18:40
  • Početnica 7
    19:10 - 20:00

Subota

  • Početnica 8
    11:40 - 12:30
  • Početnica 3
    11:40 - 12:30
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
10:00
Predškolci 6
(5-7 godina)
10:20
11:10

Predškolci 5
(5-7 godina)
10:20
11:10
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Predškolci 1
(5-7 godina)
16:30
17:20

Mlađi predškolci 1
(4-5 godina)
17:50
18:40
Predškolci 2
(5-7 godina)
16:30
17:20

Predškolci 3
(5-7 godina)
16:30
17:20

Predškolci 4
(5-7 godina)
17:50
18:40
Predškolci 1
(5-7 godina)
16:30
17:20

Mlađi predškolci 1
(4-5 godina)
17:50
18:40
Predškolci 2
(5-7 godina)
16:30
17:20

Predškolci 3
(5-7 godina)
16:30
17:20

Predškolci 4
(5-7 godina)
17:50
18:40
17:00
Predškolci 5
(5-7 godina)
17:50
18:40

Predškolci 6
(5-7 godina)
17:50
18:40
18:00

Ponedjeljak

  • Predškolci 1
    16:30 - 17:20
  • Mlađi predškolci 1
    17:50 - 18:40

Utorak

  • Predškolci 2
    16:30 - 17:20
  • Predškolci 3
    16:30 - 17:20
  • Predškolci 4
    17:50 - 18:40

Srijeda

  • Predškolci 5
    17:50 - 18:40
  • Predškolci 6
    17:50 - 18:40

Četvrtak

  • Predškolci 1
    16:30 - 17:20
  • Mlađi predškolci 1
    17:50 - 18:40

Petak

  • Predškolci 2
    16:30 - 17:20
  • Predškolci 3
    16:30 - 17:20
  • Predškolci 4
    17:50 - 18:40

Subota

  • Predškolci 6
    10:20 - 11:10
  • Predškolci 5
    10:20 - 11:10
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
11:00
Školarci 1
(1. - 4. razred)
11:40
12:30

Školarci 4
(1. - 4. razred)
11:40
12:30
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Školarci 2, Školarci 2*
(1. - 4. razred)
19:00
20:00
Školarci 3
(1.-4. razred)
19:10
20:00
Školarci 4
(1. - 4. razred)
19:10
20:00

Školarci 1
(1. - 4. razred)
19:10
20:00
Školarci 2, Školarci 2*
(1. - 4. razred)
19:10
20:00
Školarci 3
(1.-4. razred)
19:10
20:00

Ponedjeljak

  • Školarci 2, Školarci 2*
    19:00 - 20:00

Utorak

  • Školarci 3
    19:10 - 20:00

Srijeda

  • Školarci 4
    19:10 - 20:00
  • Školarci 1
    19:10 - 20:00

Četvrtak

  • Školarci 2, Školarci 2*
    19:10 - 20:00

Petak

  • Školarci 3
    19:10 - 20:00

Subota

  • Školarci 1
    11:40 - 12:30
  • Školarci 4
    11:40 - 12:30
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
20:00
Junior Gym Body 2
(5. - 8. razred)
20:30
21:20

Junior Gym Body 1
(5. - 8. razred)
20:30
21:20
Junior Gym Body 1
(5. - 8. razred)
20:30
21:20

Junior Gym Body 2
(5. - 8. razred)
20:30
21:20
21:00

Ponedjeljak

  • Junior Gym Body 2
    20:30 - 21:20
  • Junior Gym Body 1
    20:30 - 21:20

Četvrtak

  • Junior Gym Body 1
    20:30 - 21:20
  • Junior Gym Body 2
    20:30 - 21:20
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
20:00
Teen Gym Body
(8. razred i srednja škola)
20:30
21:20
Teen Gym Body
(8. razred i srednja škola)
20:30
21:20
21:00

Ponedjeljak

  • Teen Gym Body
    20:30 - 21:20

Četvrtak

  • Teen Gym Body
    20:30 - 21:20
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
10:00
Gym Dance 4
(gimnastika 4-6 godina)
10:20
11:10

Gym Dance 5
(gimnastika 1.-4. razreda)
11:40
12:30
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Gym Dance 4
(ples 4-6 godina)
19:10
20:00

Gym Dance 2-6
(ples 1.-4. razred)
19:10
20:00

Gym Dance 5
(ples 1.-4. razreda)
19:10
20:00
Gym Dance 2-6
(gimnastika 1.-4. razred)
19:10
20:00

Srijeda

  • Gym Dance 4
    19:10 - 20:00
  • Gym Dance 2-6
    19:10 - 20:00
  • Gym Dance 5
    19:10 - 20:00

Petak

  • Gym Dance 2-6
    19:10 - 20:00

Subota

  • Gym Dance 4
    10:20 - 11:10
  • Gym Dance 5
    11:40 - 12:30
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
20:00
Acro Gym Body 1
20:30
21:20
Acro Gym Body 1
20:30
21:20
21:00

Ponedjeljak

  • Acro Gym Body 1
    20:30 - 21:20

Četvrtak

  • Acro Gym Body 1
    20:30 - 21:20
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
08:00
Gym Cycling 1
08:00
08:50
Gym Cycling 1
08:00
08:50
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Gym Cycling 4
17:50
18:40
Gym Cycling 4
17:50
18:40
18:00
19:00
Gym Cycling 3
19:10
20:00
Gym Cycling 5
19:10
20:00
Gym Cycling 3
19:10
20:00
Gym Cycling 5
19:10
20:00

Ponedjeljak

  • Gym Cycling 1
    08:00 - 08:50
  • Gym Cycling 3
    19:10 - 20:00

Utorak

  • Gym Cycling 4
    17:50 - 18:40
  • Gym Cycling 5
    19:10 - 20:00

Četvrtak

  • Gym Cycling 1
    08:00 - 08:50
  • Gym Cycling 3
    19:10 - 20:00

Petak

  • Gym Cycling 4
    17:50 - 18:40
  • Gym Cycling 5
    19:10 - 20:00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
10:00
Gym Body 13
10:20
11:10
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Gym Body 2 i 3
17:50
18:40
Gym Body 7 i 8
17:50
18:40
Gym Body 13
17:50
18:40
Gym Body 2 i 3
17:50
18:40
Gym Body 7 i 8
17:50
18:40
18:00
19:00
Gym Body 4
19:10
20:00
Gym Body 9
19:10
20:00
Gym Body 14
19:10
20:00
Gym Body 4
19:10
20:00
Gym Body 9
19:10
20:00
20:00
Gym Body 5
20:30
21:20
Gym Body 5
20:30
21:20
21:00

Ponedjeljak

  • Gym Body 2 i 3
    17:50 - 18:40
  • Gym Body 4
    19:10 - 20:00
  • Gym Body 5
    20:30 - 21:20

Utorak

  • Gym Body 7 i 8
    17:50 - 18:40
  • Gym Body 9
    19:10 - 20:00

Srijeda

  • Gym Body 13
    17:50 - 18:40
  • Gym Body 14
    19:10 - 20:00

Četvrtak

  • Gym Body 2 i 3
    17:50 - 18:40
  • Gym Body 4
    19:10 - 20:00
  • Gym Body 5
    20:30 - 21:20

Petak

  • Gym Body 7 i 8
    17:50 - 18:40
  • Gym Body 9
    19:10 - 20:00

Subota

  • Gym Body 13
    10:20 - 11:10
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
16:00
Basic Gym 2
16:30
17:20
Basic Gym 2
16:30
17:20
17:00
Basic Gym 1
17:50
18:40
Basic Gym 1
17:50
18:40
18:00

Ponedjeljak

  • Basic Gym 1
    17:50 - 18:40

Utorak

  • Basic Gym 2
    16:30 - 17:20

Četvrtak

  • Basic Gym 1
    17:50 - 18:40

Petak

  • Basic Gym 2
    16:30 - 17:20
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
17:00
Senior Gym Body 1
17:50
18:40
Senior Gym Body 1
17:50
18:40
18:00

Utorak

  • Senior Gym Body 1
    17:50 - 18:40

Petak

  • Senior Gym Body 1
    17:50 - 18:40
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
10:00
Golden Age Gym Body 3
10:00
10:50

Golden Age Gym Body 4
10:00
10:50
Golden Age Gym Body 1
10:00
10:50
Golden Age Gym Body 4
10:00
00:00

Golden Age Gym Body 3
10:00
10:50
Golden Age Gym Body 1
10:00
10:50
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Ponedjeljak

  • Golden Age Gym Body 3
    10:00 - 10:50
  • Golden Age Gym Body 4
    10:00 - 10:50

Utorak

  • Golden Age Gym Body 1
    10:00 - 10:50

Četvrtak

  • Golden Age Gym Body 4
    10:00 - 00:00
  • Golden Age Gym Body 3
    10:00 - 10:50

Petak

  • Golden Age Gym Body 1
    10:00 - 10:50
No events available!

 

Share it!

Kontakt

Kralja Zvonimira 5, Osijek
Phone: 031 213 538
Fax: 031 213 537
Email: ivana@gdosijek.hr

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok Decline