Raspored treninga GD Osijek

 Tel: 031 213 538, Fax: 031 213 537

Raspored treninga

Raspored treninga

PDF verziju rasporeda za školsku godinu 2019./2020. (od 29.11.) preuzmite OVDJE.

Iz izbornika izaberite program za koji želite vidjeti raspored (školska godina 2019./2020.).

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
08:00
Gym Cycling 1
08:00
09:00
Gym Cycling 1
08:00
09:00
Predškolci 5
(5-7 godina)
08:30
09:30

Roditelji i bebe 7
(18 - 36 mjeseci)
09:30
10:15

Roditelji i bebe 8
10:30
11:15

Gym Dance 4
(gimnastika 4-6 godina)
10:30
11:30

Predškolci 6
(5-7 godina)
10:30
11:30

Gym Body 13
10:30
11:30

Gym Dance 5
(gimnastika 1.-4. razreda)
11:30
12:30

Početnica 8
11:30
12:30

Školarci 4
(1. - 4. razred)
11:30
12:30

Gym Body 14
11:30
20:30
09:00
Golden Age Gym Body 3
09:00
10:00
Golden Age Gym Body 3
09:00
10:00
10:00
Golden Age Gym Body 4
10:00
11:00

Roditelji i bebe 1
(18 - 36 mjeseci)
10:30
11:15
Roditelji i bebe 3
(18 - 36 mjeseci)
10:00
10:45

Golden Age Gym Body 1
10:00
11:00
Golden Age Gym Body 4
10:00
11:00

Roditelji i bebe 1
(18 - 36 mjeseci)
10:30
11:15
Roditelji i bebe 3
18 - 36 mjeseci
10:00
10:45

Golden Age Gym Body 1
10:00
11:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Roditelji i bebe 2
(18 - 36 mjeseci)
16:00
16:45

Školarci 1
(1. - 4. razred)
16:00
17:00
Predškolci 2
(5-7 godina)
16:00
17:00

Početnica 3
(3-4 godine)
16:00
17:00
Predškolci 5
(5-7 godina)
16:00
17:00

Roditelji i bebe 9
18 - 36 mjeseci
16:15
17:00
Roditelji i bebe 2
(18 - 36 mjeseci)
16:00
16:45

Školarci 1
(1. - 4. razred)
16:00
17:00
Početnica 3
3-4 godine
16:00
17:00

Predškolci 2
(5 i 6 godina)
16:00
17:00
17:00
Početnica 1
(3-4 godine)
17:00
18:00

Predškolci 1
(5-7 godina)
17:00
18:00

Gym Body 2
17:00
18:00
Roditelji i bebe 4
(18 - 36 mjeseci)
17:00
17:45

Prenatal Gym 2
17:00
18:00

Gym Body 7
17:00
18:00

Predškolci 3
(5-7 godina)
17:00
18:00
Roditelji i bebe 5
17:00
17:45

Gym Dance 4
(ples 4-6 godina)
17:00
18:00
Gym Body 2
17:00
18:00

Predškolci 1
(5-7 godina)
17:00
18:00

Početnica 1
(3-4 godine)
17:00
18:00
Roditelji i bebe 4
(18 - 36 mjeseci)
17:00
17:45

Prenatal Gym 2
17:00
18:00

Gym Body 7
17:00
18:00

Predškolci 3
(5-7 godina)
17:00
18:00
18:00
Početnica 2
(3 i 4 godine)
18:00
19:00

Mlađi predškolci 1
(4-5 godina)
18:00
19:00

Gym Body 3
18:00
19:00

Basic Gym 1
18:00
19:00
Senior Gym Body 1
18:00
19:00

Početnica 4
(3-4 godine)
18:00
19:00

Gym Body 8
18:00
19:00

Predškolci 4
(5-7 godina)
18:00
19:00

Gym Cycling 4
18:00
19:00
Roditelji i bebe 6
(18 - 36 mjeseci)
18:00
18:45

Gym Dance 5
(ples 1.-4. razreda)
18:00
19:00

Predškolci 6
(5-7 godina)
18:00
19:00

Gym Body 13
18:00
19:00
Početnica 2
(3 i 4 godine)
18:00
19:00

Mlađi predškolci 1
(4-5 godina)
18:00
19:00

Gym Body 3
18:00
19:00

Basic Gym 1
18:00
19:00
Senior Gym Body 1
18:00
19:00

Početnica 4
(3-4 godine)
18:00
19:00

Gym Body 8
18:00
19:00

Predškolci 4
(5-7 godina)
18:00
19:00

Gym Cycling 4
18:00
19:00
19:00
Početnica 6
19:00
20:00

Školarci 2
(1. - 4. razred)
19:00
20:00

Gym Body 4
19:00
20:00

Gym Dance 6
(gimnastika 1.-4. razreda)
19:00
20:00

Gym Cycling 3
19:00
20:00
Gym Cycling 5
19:00
20:00

Početnica 7
19:00
20:00

Gym Body 9
19:00
20:00

Školarci 3
(1.-4. razred)
19:00
20:00
Početnica 8
19:00
20:00

Gym Dance 2
(ples 1.-4. razred)
19:00
20:00

Školarci 4
(1. - 4. razred)
19:00
20:00

Gym Body 14
19:00
20:00
Gym Dance 6
(ples 1.-4. razreda)
19:00
20:00

Početnica 6
19:00
20:00

Gym Cycling 3
19:00
20:00

Gym Body 4
19:00
20:00

Školarci 2
(1. - 4. razred)
19:00
20:00
Početnica 7
19:00
20:00

Gym Dance 2
(gimnastika 1.-4. razred)
19:00
20:00

Gym Cycling 5
19:00
20:00

Gym Body 9
19:00
20:00

Školarci 3
(1.-4. razred)
19:00
20:00
20:00
Teen Gym Body
(8. razred i srednja škola)
20:00
21:00

Junior Gym Body 1
(5. - 8. razred)
20:00
21:00

Gym Body 5
20:00
21:00
Junior Gym Body 2
(5. - 8. razred)
20:00
21:00

Basic Gym 2
20:00
21:00

Gym Dance 3
(gimnastika 5.-8. razred)
20:00
21:00
Školarci 5
(1.-4. razreda)
20:00
21:00
Gym Dance 3
(ples 5.-8. razred)
20:00
21:00

Gym Body 5
20:00
21:00

Teen Gym Body
(8. razred i srednja škola)
20:00
21:00

Junior Gym Body 1
(5. - 8. razred)
20:00
21:00
Školarci 5
(1.-4. razreda)
20:00
21:00

Basic Gym 2
20:00
21:00

Junior Gym Body 2
(5. - 8. razred)
20:00
21:00
21:00
SKI FIT
21:00
22:00

Acro Gym Body 1
21:00
22:00
Acro Gym Body 1
21:00
22:00

SKI FIT
21:00
22:00

Ponedjeljak

  • Gym Cycling 1
    08:00 - 09:00
  • Golden Age Gym Body 3
    09:00 - 10:00
  • Golden Age Gym Body 4
    10:00 - 11:00
  • Roditelji i bebe 1
    10:30 - 11:15
  • Roditelji i bebe 2
    16:00 - 16:45
  • Školarci 1
    16:00 - 17:00
  • Početnica 1
    17:00 - 18:00
  • Predškolci 1
    17:00 - 18:00
  • Gym Body 2
    17:00 - 18:00
  • Početnica 2
    18:00 - 19:00
  • Mlađi predškolci 1
    18:00 - 19:00
  • Gym Body 3
    18:00 - 19:00
  • Basic Gym 1
    18:00 - 19:00
  • Početnica 6
    19:00 - 20:00
  • Školarci 2
    19:00 - 20:00
  • Gym Body 4
    19:00 - 20:00
  • Gym Dance 6
    19:00 - 20:00
  • Gym Cycling 3
    19:00 - 20:00
  • Teen Gym Body
    20:00 - 21:00
  • Junior Gym Body 1
    20:00 - 21:00
  • Gym Body 5
    20:00 - 21:00

Utorak

  • Roditelji i bebe 3
    10:00 - 10:45
  • Golden Age Gym Body 1
    10:00 - 11:00
  • Predškolci 2
    16:00 - 17:00
  • Početnica 3
    16:00 - 17:00
  • Roditelji i bebe 4
    17:00 - 17:45
  • Prenatal Gym 2
    17:00 - 18:00
  • Gym Body 7
    17:00 - 18:00
  • Predškolci 3
    17:00 - 18:00
  • Senior Gym Body 1
    18:00 - 19:00
  • Početnica 4
    18:00 - 19:00
  • Gym Body 8
    18:00 - 19:00
  • Predškolci 4
    18:00 - 19:00
  • Gym Cycling 4
    18:00 - 19:00
  • Gym Cycling 5
    19:00 - 20:00
  • Početnica 7
    19:00 - 20:00
  • Gym Body 9
    19:00 - 20:00
  • Školarci 3
    19:00 - 20:00
  • Junior Gym Body 2
    20:00 - 21:00
  • Basic Gym 2
    20:00 - 21:00
  • Gym Dance 3
    20:00 - 21:00
  • SKI FIT
    21:00 - 22:00
  • Acro Gym Body 1
    21:00 - 22:00

Srijeda

  • Predškolci 5
    16:00 - 17:00
  • Roditelji i bebe 9
    16:15 - 17:00
  • Roditelji i bebe 5
    17:00 - 17:45
  • Gym Dance 4
    17:00 - 18:00
  • Roditelji i bebe 6
    18:00 - 18:45
  • Gym Dance 5
    18:00 - 19:00
  • Predškolci 6
    18:00 - 19:00
  • Gym Body 13
    18:00 - 19:00
  • Početnica 8
    19:00 - 20:00
  • Gym Dance 2
    19:00 - 20:00
  • Školarci 4
    19:00 - 20:00
  • Gym Body 14
    19:00 - 20:00
  • Školarci 5
    20:00 - 21:00

Četvrtak

  • Gym Cycling 1
    08:00 - 09:00
  • Golden Age Gym Body 3
    09:00 - 10:00
  • Golden Age Gym Body 4
    10:00 - 11:00
  • Roditelji i bebe 1
    10:30 - 11:15
  • Roditelji i bebe 2
    16:00 - 16:45
  • Školarci 1
    16:00 - 17:00
  • Gym Body 2
    17:00 - 18:00
  • Predškolci 1
    17:00 - 18:00
  • Početnica 1
    17:00 - 18:00
  • Početnica 2
    18:00 - 19:00
  • Mlađi predškolci 1
    18:00 - 19:00
  • Gym Body 3
    18:00 - 19:00
  • Basic Gym 1
    18:00 - 19:00
  • Gym Dance 6
    19:00 - 20:00
  • Početnica 6
    19:00 - 20:00
  • Gym Cycling 3
    19:00 - 20:00
  • Gym Body 4
    19:00 - 20:00
  • Školarci 2
    19:00 - 20:00
  • Gym Dance 3
    20:00 - 21:00
  • Gym Body 5
    20:00 - 21:00
  • Teen Gym Body
    20:00 - 21:00
  • Junior Gym Body 1
    20:00 - 21:00

Petak

  • Roditelji i bebe 3
    10:00 - 10:45
  • Golden Age Gym Body 1
    10:00 - 11:00
  • Početnica 3
    16:00 - 17:00
  • Predškolci 2
    16:00 - 17:00
  • Roditelji i bebe 4
    17:00 - 17:45
  • Prenatal Gym 2
    17:00 - 18:00
  • Gym Body 7
    17:00 - 18:00
  • Predškolci 3
    17:00 - 18:00
  • Senior Gym Body 1
    18:00 - 19:00
  • Početnica 4
    18:00 - 19:00
  • Gym Body 8
    18:00 - 19:00
  • Predškolci 4
    18:00 - 19:00
  • Gym Cycling 4
    18:00 - 19:00
  • Početnica 7
    19:00 - 20:00
  • Gym Dance 2
    19:00 - 20:00
  • Gym Cycling 5
    19:00 - 20:00
  • Gym Body 9
    19:00 - 20:00
  • Školarci 3
    19:00 - 20:00
  • Školarci 5
    20:00 - 21:00
  • Basic Gym 2
    20:00 - 21:00
  • Junior Gym Body 2
    20:00 - 21:00
  • Acro Gym Body 1
    21:00 - 22:00
  • SKI FIT
    21:00 - 22:00

Subota

  • Predškolci 5
    08:30 - 09:30
  • Roditelji i bebe 7
    09:30 - 10:15
  • Roditelji i bebe 8
    10:30 - 11:15
  • Gym Dance 4
    10:30 - 11:30
  • Predškolci 6
    10:30 - 11:30
  • Gym Body 13
    10:30 - 11:30
  • Gym Dance 5
    11:30 - 12:30
  • Početnica 8
    11:30 - 12:30
  • Školarci 4
    11:30 - 12:30
  • Gym Body 14
    11:30 - 20:30
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
17:00
Prenatal Gym 2
17:00
18:00
Prenatal Gym 2
17:00
18:00

Utorak

  • Prenatal Gym 2
    17:00 - 18:00

Petak

  • Prenatal Gym 2
    17:00 - 18:00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
09:00
Roditelji i bebe 7
(18 - 36 mjeseci)
09:30
10:15

Roditelji i bebe 8
10:30
11:15
10:00
Roditelji i bebe 1
(18 - 36 mjeseci)
10:30
11:15
Roditelji i bebe 3
(18 - 36 mjeseci)
10:00
10:45
Roditelji i bebe 1
(18 - 36 mjeseci)
10:30
11:15
Roditelji i bebe 3
18 - 36 mjeseci
10:00
10:45
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Roditelji i bebe 2
(18 - 36 mjeseci)
16:00
16:45
Roditelji i bebe 9
18 - 36 mjeseci
16:15
17:00
Roditelji i bebe 2
(18 - 36 mjeseci)
16:00
16:45
17:00
Roditelji i bebe 4
(18 - 36 mjeseci)
17:00
17:45
Roditelji i bebe 5
17:00
17:45
Roditelji i bebe 4
(18 - 36 mjeseci)
17:00
17:45
18:00
Roditelji i bebe 6
(18 - 36 mjeseci)
18:00
18:45

Ponedjeljak

  • Roditelji i bebe 1
    10:30 - 11:15
  • Roditelji i bebe 2
    16:00 - 16:45

Utorak

  • Roditelji i bebe 3
    10:00 - 10:45
  • Roditelji i bebe 4
    17:00 - 17:45

Srijeda

  • Roditelji i bebe 9
    16:15 - 17:00
  • Roditelji i bebe 5
    17:00 - 17:45
  • Roditelji i bebe 6
    18:00 - 18:45

Četvrtak

  • Roditelji i bebe 1
    10:30 - 11:15
  • Roditelji i bebe 2
    16:00 - 16:45

Petak

  • Roditelji i bebe 3
    10:00 - 10:45
  • Roditelji i bebe 4
    17:00 - 17:45

Subota

  • Roditelji i bebe 7
    09:30 - 10:15
  • Roditelji i bebe 8
    10:30 - 11:15
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
11:00
Početnica 8
11:30
12:30
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Početnica 3
(3-4 godine)
16:00
17:00
Početnica 3
3-4 godine
16:00
17:00
17:00
Početnica 1
(3-4 godine)
17:00
18:00
Početnica 1
(3-4 godine)
17:00
18:00
18:00
Početnica 2
(3 i 4 godine)
18:00
19:00
Početnica 4
(3-4 godine)
18:00
19:00
Početnica 2
(3 i 4 godine)
18:00
19:00
Početnica 4
(3-4 godine)
18:00
19:00
19:00
Početnica 6
19:00
20:00
Početnica 7
19:00
20:00
Početnica 8
19:00
20:00
Početnica 6
19:00
20:00
Početnica 7
19:00
20:00

Ponedjeljak

  • Početnica 1
    17:00 - 18:00
  • Početnica 2
    18:00 - 19:00
  • Početnica 6
    19:00 - 20:00

Utorak

  • Početnica 3
    16:00 - 17:00
  • Početnica 4
    18:00 - 19:00
  • Početnica 7
    19:00 - 20:00

Srijeda

  • Početnica 8
    19:00 - 20:00

Četvrtak

  • Početnica 1
    17:00 - 18:00
  • Početnica 2
    18:00 - 19:00
  • Početnica 6
    19:00 - 20:00

Petak

  • Početnica 3
    16:00 - 17:00
  • Početnica 4
    18:00 - 19:00
  • Početnica 7
    19:00 - 20:00

Subota

  • Početnica 8
    11:30 - 12:30
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
08:00
Predškolci 5
(5-7 godina)
08:30
09:30
09:00
10:00
Predškolci 6
(5-7 godina)
10:30
11:30
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Predškolci 2
(5-7 godina)
16:00
17:00
Predškolci 5
(5-7 godina)
16:00
17:00
Predškolci 2
(5 i 6 godina)
16:00
17:00
17:00
Predškolci 1
(5-7 godina)
17:00
18:00
Predškolci 3
(5-7 godina)
17:00
18:00
Predškolci 1
(5-7 godina)
17:00
18:00
Predškolci 3
(5-7 godina)
17:00
18:00
18:00
Mlađi predškolci 1
(4-5 godina)
18:00
19:00
Predškolci 4
(5-7 godina)
18:00
19:00
Predškolci 6
(5-7 godina)
18:00
19:00
Mlađi predškolci 1
(4-5 godina)
18:00
19:00
Predškolci 4
(5-7 godina)
18:00
19:00

Ponedjeljak

  • Predškolci 1
    17:00 - 18:00
  • Mlađi predškolci 1
    18:00 - 19:00

Utorak

  • Predškolci 2
    16:00 - 17:00
  • Predškolci 3
    17:00 - 18:00
  • Predškolci 4
    18:00 - 19:00

Srijeda

  • Predškolci 5
    16:00 - 17:00
  • Predškolci 6
    18:00 - 19:00

Četvrtak

  • Predškolci 1
    17:00 - 18:00
  • Mlađi predškolci 1
    18:00 - 19:00

Petak

  • Predškolci 2
    16:00 - 17:00
  • Predškolci 3
    17:00 - 18:00
  • Predškolci 4
    18:00 - 19:00

Subota

  • Predškolci 5
    08:30 - 09:30
  • Predškolci 6
    10:30 - 11:30
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
11:00
Školarci 4
(1. - 4. razred)
11:30
12:30
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Školarci 1
(1. - 4. razred)
16:00
17:00
Školarci 1
(1. - 4. razred)
16:00
17:00
17:00
18:00
19:00
Školarci 2
(1. - 4. razred)
19:00
20:00
Školarci 3
(1.-4. razred)
19:00
20:00
Školarci 4
(1. - 4. razred)
19:00
20:00
Školarci 2
(1. - 4. razred)
19:00
20:00
Školarci 3
(1.-4. razred)
19:00
20:00
20:00
Školarci 5
(1.-4. razreda)
20:00
21:00
Školarci 5
(1.-4. razreda)
20:00
21:00

Ponedjeljak

  • Školarci 1
    16:00 - 17:00
  • Školarci 2
    19:00 - 20:00

Utorak

  • Školarci 3
    19:00 - 20:00

Srijeda

  • Školarci 4
    19:00 - 20:00
  • Školarci 5
    20:00 - 21:00

Četvrtak

  • Školarci 1
    16:00 - 17:00
  • Školarci 2
    19:00 - 20:00

Petak

  • Školarci 3
    19:00 - 20:00
  • Školarci 5
    20:00 - 21:00

Subota

  • Školarci 4
    11:30 - 12:30
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
20:00
Junior Gym Body 1
(5. - 8. razred)
20:00
21:00
Junior Gym Body 2
(5. - 8. razred)
20:00
21:00
Junior Gym Body 1
(5. - 8. razred)
20:00
21:00
Junior Gym Body 2
(5. - 8. razred)
20:00
21:00

Ponedjeljak

  • Junior Gym Body 1
    20:00 - 21:00

Utorak

  • Junior Gym Body 2
    20:00 - 21:00

Četvrtak

  • Junior Gym Body 1
    20:00 - 21:00

Petak

  • Junior Gym Body 2
    20:00 - 21:00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
20:00
Teen Gym Body
(8. razred i srednja škola)
20:00
21:00
Teen Gym Body
(8. razred i srednja škola)
20:00
21:00

Ponedjeljak

  • Teen Gym Body
    20:00 - 21:00

Četvrtak

  • Teen Gym Body
    20:00 - 21:00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
10:00
Gym Dance 4
(gimnastika 4-6 godina)
10:30
11:30

Gym Dance 5
(gimnastika 1.-4. razreda)
11:30
12:30
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Gym Dance 4
(ples 4-6 godina)
17:00
18:00
18:00
Gym Dance 5
(ples 1.-4. razreda)
18:00
19:00
19:00
Gym Dance 6
(gimnastika 1.-4. razreda)
19:00
20:00
Gym Dance 2
(ples 1.-4. razred)
19:00
20:00
Gym Dance 6
(ples 1.-4. razreda)
19:00
20:00
Gym Dance 2
(gimnastika 1.-4. razred)
19:00
20:00
20:00
Gym Dance 3
(gimnastika 5.-8. razred)
20:00
21:00
Gym Dance 3
(ples 5.-8. razred)
20:00
21:00

Ponedjeljak

  • Gym Dance 6
    19:00 - 20:00

Utorak

  • Gym Dance 3
    20:00 - 21:00

Srijeda

  • Gym Dance 4
    17:00 - 18:00
  • Gym Dance 5
    18:00 - 19:00
  • Gym Dance 2
    19:00 - 20:00

Četvrtak

  • Gym Dance 6
    19:00 - 20:00
  • Gym Dance 3
    20:00 - 21:00

Petak

  • Gym Dance 2
    19:00 - 20:00

Subota

  • Gym Dance 4
    10:30 - 11:30
  • Gym Dance 5
    11:30 - 12:30
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
21:00
Acro Gym Body 1
21:00
22:00
Acro Gym Body 1
21:00
22:00

Utorak

  • Acro Gym Body 1
    21:00 - 22:00

Petak

  • Acro Gym Body 1
    21:00 - 22:00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
08:00
Gym Cycling 1
08:00
09:00
Gym Cycling 1
08:00
09:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Gym Cycling 4
18:00
19:00
Gym Cycling 4
18:00
19:00
19:00
Gym Cycling 3
19:00
20:00
Gym Cycling 5
19:00
20:00
Gym Cycling 3
19:00
20:00
Gym Cycling 5
19:00
20:00

Ponedjeljak

  • Gym Cycling 1
    08:00 - 09:00
  • Gym Cycling 3
    19:00 - 20:00

Utorak

  • Gym Cycling 4
    18:00 - 19:00
  • Gym Cycling 5
    19:00 - 20:00

Četvrtak

  • Gym Cycling 1
    08:00 - 09:00
  • Gym Cycling 3
    19:00 - 20:00

Petak

  • Gym Cycling 4
    18:00 - 19:00
  • Gym Cycling 5
    19:00 - 20:00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
10:00
Gym Body 13
10:30
11:30

Gym Body 14
11:30
20:30
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Gym Body 2
17:00
18:00
Gym Body 7
17:00
18:00
Gym Body 2
17:00
18:00
Gym Body 7
17:00
18:00
18:00
Gym Body 3
18:00
19:00
Gym Body 8
18:00
19:00
Gym Body 13
18:00
19:00
Gym Body 3
18:00
19:00
Gym Body 8
18:00
19:00
19:00
Gym Body 4
19:00
20:00
Gym Body 9
19:00
20:00
Gym Body 14
19:00
20:00
Gym Body 4
19:00
20:00
Gym Body 9
19:00
20:00
20:00
Gym Body 5
20:00
21:00
Gym Body 5
20:00
21:00

Ponedjeljak

  • Gym Body 2
    17:00 - 18:00
  • Gym Body 3
    18:00 - 19:00
  • Gym Body 4
    19:00 - 20:00
  • Gym Body 5
    20:00 - 21:00

Utorak

  • Gym Body 7
    17:00 - 18:00
  • Gym Body 8
    18:00 - 19:00
  • Gym Body 9
    19:00 - 20:00

Srijeda

  • Gym Body 13
    18:00 - 19:00
  • Gym Body 14
    19:00 - 20:00

Četvrtak

  • Gym Body 2
    17:00 - 18:00
  • Gym Body 3
    18:00 - 19:00
  • Gym Body 4
    19:00 - 20:00
  • Gym Body 5
    20:00 - 21:00

Petak

  • Gym Body 7
    17:00 - 18:00
  • Gym Body 8
    18:00 - 19:00
  • Gym Body 9
    19:00 - 20:00

Subota

  • Gym Body 13
    10:30 - 11:30
  • Gym Body 14
    11:30 - 20:30
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
18:00
Basic Gym 1
18:00
19:00
Basic Gym 1
18:00
19:00
19:00
20:00
Basic Gym 2
20:00
21:00
Basic Gym 2
20:00
21:00
21:00
SKI FIT
21:00
22:00
SKI FIT
21:00
22:00

Ponedjeljak

  • Basic Gym 1
    18:00 - 19:00

Utorak

  • Basic Gym 2
    20:00 - 21:00
  • SKI FIT
    21:00 - 22:00

Četvrtak

  • Basic Gym 1
    18:00 - 19:00

Petak

  • Basic Gym 2
    20:00 - 21:00
  • SKI FIT
    21:00 - 22:00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
18:00
Senior Gym Body 1
18:00
19:00
Senior Gym Body 1
18:00
19:00

Utorak

  • Senior Gym Body 1
    18:00 - 19:00

Petak

  • Senior Gym Body 1
    18:00 - 19:00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
09:00
Golden Age Gym Body 3
09:00
10:00
Golden Age Gym Body 3
09:00
10:00
10:00
Golden Age Gym Body 4
10:00
11:00
Golden Age Gym Body 1
10:00
11:00
Golden Age Gym Body 4
10:00
11:00
Golden Age Gym Body 1
10:00
11:00

Ponedjeljak

  • Golden Age Gym Body 3
    09:00 - 10:00
  • Golden Age Gym Body 4
    10:00 - 11:00

Utorak

  • Golden Age Gym Body 1
    10:00 - 11:00

Četvrtak

  • Golden Age Gym Body 3
    09:00 - 10:00
  • Golden Age Gym Body 4
    10:00 - 11:00

Petak

  • Golden Age Gym Body 1
    10:00 - 11:00
No events available!

 

Share it!

Kontakt

Kralja Zvonimira 5, Osijek
Phone: 031 213 538
Fax: 031 213 537
Email: ivana@gdosijek.hr

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok Decline